Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Bireysel Bankacılık

Başvurular

Hesaplama Araçları

Hesaplama Araçları

Hesaplama Aracı

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

*Hesaplama araçları sadece bilgi amaçlı hazırlanmış olup, bağlayıcı bir nitelik içermemektedir.

Piyasalar

Son güncelleme: -

*Kurlar gösterge amaçlı olup anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir, işlemler için herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.
İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den gerçekleştirilecek işlemlerde ilgili kanallardaki kurlar esas alınacaktır.

Kampanyalar

Ürünler ve Hizmetler

Hızlı ve Kolay bir
bankacılık deneyimi!

MobilDeniz ile bankacılık işlemleri 7/24 cebinizde!

Hesaplar

Sıkça Sorulanlar

Bireysel Bankacılık nedir? Bireysel Bankacılık hizmetleri nelerdir?

DenizBank’ın bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunduğu tüm bireysel bankacılık hizmetlerini aşağıdaki detaylı listemizde bulabilirsiniz.

 • Bireysel Krediler
  • Bireysel krediler; ihtiyaç kredileri, kredili mevduat hesabı, mortgage kredileri ve taşıt kredisi olmak üzere müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilir.
 • Mevduat Ürünleri
  • Dilediğiniz sürede ya da belirli bir vade süresi dolduğu zaman çekilmek üzere para yatırılan hesaplar olarak adlandırılan mevduat hesapları; altın hesap, vadeli altın hesap konut hesap, çeyiz hesap, korumalı mevduat hesabı, vadeli mevduat, vadesiz mevduat hesabı, kiralık kasa, gibi ihtiyaca yönelik birçok mevduat ürünleri seçenekleri ile müşteriye sunulur. Size en uygun olan mevduat ürünlerinden birini seçerek DenizBank’ın olanaklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • BES ve Sigorta
  • DenizBank’ın BES, yani bireysel emeklilik sistemi ve sigorta hizmetlerinin sağladığı avantajlarla kendinizi her zaman güvende hissedebilirsiniz. Bireysel emeklilik sistemi ile emeklilik döneminde rahat bir yaşam sürebilir, sigorta seçenekleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.
 • Birikim Yönetimi Ürünleri
  • Birikimlerinizi değerlendirmenin en profesyonel yollarını DenizBank’ın sunduğu seçeneklerle ile keşfedebilirsiniz.
 • Ödemeler
  • DenizBank hesabınıza tanımlayacağınız otomatik ödeme sistemi ile kurum fatura ödemelerinizi ve düzenli olarak yapmanız gereken tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik geçiş ve hızlı geçiş sistemi (OGS-HGS), okul ödemeleri, vergi ve sigorta ödemeleri gibi işlemleri zahmetsiz olarak gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Paketler
  • Gençlik Bankacılığı, Herkese uygun bir tarife Deniz’de!, Kamu Paketleri, Ev Hanımı Paketi, Findeks Paketleri ile belirli kitlelere yönelik hizmet seçenekleri bireysel bankacılık işlemleri arasında yer alarak müşterilere kolaylıklar sağlar.
 • Ürün ve Hizmet Ücretleri
  • Bireysel krediler, mevduat hesapları, menkul kıymetler işlemleri, ticari kredi, ATM kullanımlarındaki ücretlendirmeler gibi pek çok konudaki ücretlendirmeleri sitemizde bulabilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • MobilDeniz – Mobil Bankacılık Uygulaması
  • Bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde gerçekleştirmek için MobilDeniz uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek DenizBank’ın sunduğu ürün ve hizmetlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Sürekli gelişen ve değişen uygulama, zengin işlem seçenekleriyle müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede karşılık verir. DenizBank’a tek tıkla ulaşmak istiyorsanız akıllı telefonlarınızın uygulama marketlerinden MobilDeniz’i indirebilir, internet bankacılığın avantajlarından faydalanabilirsiniz. MobilDeniz uygulaması ile bankanız her daim cebinizde!
 • İyi ki Varsın Hayat Sigortası
  • DenizBank’ın sunduğu sigorta hizmetlerinden biri olan İyi ki Varsın Hayat Sigortası, kapsamlı teminat yapısı ile olası tüm risklere karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştıracak hizmetler sunar. Sevdiklerinizle beraber her anın tadını doyasıya çıkarırken hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı İyi ki Varsın Hayat Sigortası ile DenizBank her zaman sizin ve ailenizin yanında!

Bireysel Bankacılık avantajları nelerdir?

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına günümüzün gelişen teknolojisiyle her geçen gün yenilenerek cevap veren DenizBank, kullanıcılarına nakit sağlama, birikim işlemleri, para yerine geçen ödeme araçları, fatura ödemelerini tek bir yerden gerçekleştirme, sağlıklı yatırım çözümleri gibi olanaklar sağlar. Ayrıca MobilDeniz internet bankacılığı uygulaması üzerinden tüm bireysel işlemlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.