Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Afili Bankacılık

Son güncelleme: -

Afili Hizmetler

Tüm Hizmetleri Gör

DenizBank Black Kart & Ayrıcalıkları

  • DenizBank Black ayrıcaklılarını yaşayın!
  • Seçili sektörlerde size özel indirimler ve 3 kat bonus kazanın!
  • Her harcamanızda Black Kartın gücünü hissedin!
Hemen Başvur Ayrıcalıkları Keşfet

DenizBank Black Kart & Ayrıcalıkları

Meslek Gruplarımız

Tüm Meslekleri Gör

Sıkça Sorulanlar

Afili Bankacılık nedir?

Afili Bankacılık, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış ürün ve hizmetlerden oluşan bir bankacılık anlayışıdır. Afili Bankacılık sayesinde yepyeni ve farklı bir deneyim yaşayacak, kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissedeceksiniz!

Nasıl Afili olurum?

Nasıl Afili olurum? Bankamızda son 6 ay içerisinde ortalama 750 Bin TL ve üzeri varlığa ya da bankamızın maaş müşterisi olup 80 Bin TL ve üzeri maaş tutarına sahipseniz artık siz de Afili Bankacılık’ın ayrıcalıklı dünyasına dahil olmuşsunuz demektir.

DenizBank Black Kredi Kartının özellikleri nelerdir?

DenizBank Black Kredi Kartı, Deniz Bonus Kart’ın tüm özelliklerini taşımaktadır. DenizBank Black ile kendinizi ayrıcalıklı hissederken alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanır, biriken bonuslarınızla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız. Temassız kart özelliği ile temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okutarak hızlı ve rahatça gerçekleştirirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanılabilir kart limitinizin tamamını nakit avans ya da taksitli nakit avans olarak kullanabilirsiniz.

Afili Bankacılığın sunduğu ayrıcalıklar nelerdir?

Afili Bankacılık ürün ve hizmetleri sizin için özel olarak tasarlanıyor. Bireysel danışmanlarımızdan öncelikli hizmet ve ATM’lerde yüksek nakit çekim limiti, ücretsiz kiralık kasa ve Afili müşterilerimize özel avantajlarla dolu DenizBank Black Kart bunlardan sadece birkaçıdır. Size özel sunulan hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırabilir, birikimlerinizi değerlendirebilir, fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Afili Bankacılık hakkında daha detaylı bilgi için Afili Bankacılık Hizmetleri sayfasını ziyaret edebilir ve Afili Bankacılığın ayrıcalıklar dolu dünyasına girebilirsiniz. 0850 225 21 21 numaralı Afili Bankacılık telefon hattından da tüm ayrıcalıklar ve fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Meslek Gruplarımız nelerdir?

Avukatlar, Doktorlar, Diş Hekimleri, Mali Müşavirler, Noterler ve Pilotlar meslek gruplarımızı oluşturmaktadır. Afili Bankacılık, meslek hayatınızda da size özel fırsat ve ayrıcalıklarla her zaman yanınızda!