Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Yurtdışı Yerleşik Firmalara Kredi İmkanı

Genel Bilgiler

DenizBank Finansal Hizmetler Grubunun parçası olan DenizBank AG ve DenizBank Moskova aracılığı ile müşterilerimize hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.

Denizbank AG

1996 yılında Avusturya'da kurulmuş olan DenizBank AG,  Avusturya'nın evrensel bir bankasıdır. Avusturya Bankacılık Kanunu'na tabidir ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu üyesi olarak AUSTRIA GmbH'nın güvencesi altındadır.

Avusturya ve Almanya'daki etkin şube ağı ile birlikte toplam 450 kişilik çalışan gücüne ulaşan DenizBank AG, hızlı ve istikrarlı büyüyen DenizBank Grubu’na dâhildir.

Avusturya'da 17 ve Almanya'da 9 şubesi ve gelişmiş teknolojinin kullanıldığı Çağrı Merkezi ile müşteri odaklı hizmet sunan DenizBank AG, bireysel mevduat alanında öncü bir konuma sahiptir.

Kurumsal alanda, DenizBank AG, köklü birikim ve deneyimini çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin kullanımına sunmakta, bu şirketlere ticaret, ithalat ve ihracat finansmanı sağlamaktadır. Bankanın odaklandığı segmentler Türkiye, Almanya ve Avusturya başta olmak üzere Avrupa Birliği ile ticari bağlantısı olan şirketlerdir.

Denizbank Moscow

Denizbank Moscow, 19 Mayıs 2003 tarihinde CJSC İktisat Bank'ın (Moscow) satın alınmasıyla kurulmuştur. CJSC İktisat Bank (Moscow), ilk olarak Rusya Federasyonu mevzuatına göre bir anonim şirket olarak kurulmuş, 1998 yılında genel bankacılık lisansı almıştır. Aralık 2007'de CJSC Dexia Bank olarak adlandırılan banka Mayıs 2012'de yeniden Denizbank Moscow olarak değiştirilmiştir. Denizbank Moscow, Türk ve uluslararası kaynaklı üretim ve ticareti destekleyerek; Türkiye, AB ve Rusya Federasyonu üçgeninde DenizBank Finansal Hizmetler Grubu'nun (DFHG) Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) merkezinde kapsamlı bir finansal hizmet sağlayıcı olarak hizmet veren bir ticari bankadır.

Denizbank Moskow'un ana şirketleri, banka’nın %49’una sahip olan Denizbank A.Ş. (Türkiye) ve %51’ine sahip olan Denizbank AG (Avusturya)’dir.