Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

DenizBank Müşterisi Olmak İstiyorum

MobilDeniz’i İndir

Genel Bilgiler

MobilDeniz’den ‘Müşteri Ol’ seçeneğini tıklayıp, başvuru yaparak müşteri temsilcimizle yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında, siz de hemen DenizBank müşterisi olun. Tüm bankacılık işlemlerinizi, DenizBank avantajlarıyla, MobilDeniz'inizden kolayca gerçekleştirin.

Bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan MobilDeniz’i App Store ve Google Play Store uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MobilDeniz’den DenizBank müşterisi olun, MobilDeniz’den para transferlerinizi (Havale, EFT, Fast) ilk 1 sene ücretsiz gerçekleştirin!

MobilDeniz Üzerinden Nasıl DenizBank Müşterisi Olurum?

  • MobilDeniz'i indirin ve uygulamayı açın, giriş ekranındaki Müşteri Ol'a tıklayın.
  • Ekranda istenilen bilgileri doldurun, sözleşme onaylarını tamamlayın.
  • Kimliğinizi doğruladıktan sonra müşteri temsilcimize görüntülü bağlanın.

DenizBank müşterisi oldunuz! Artık MobilDeniz ile 7/24 bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilir, DenizBank'ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

** Yeni kimliğe ve NFC özellikli cihaza sahip müşterilerimizin, kimlik doğrulaması ve müşteri temsilcimizle görüntülü görüşme sonrasında hemen hesabı açılır ve işlem yapmaya başlar.

** Yeni kimliğe sahip, NFC özellikli cihaza sahip olmayan müşterilerimizin hesapları adrese gelecek kurye ile yapılacak kimlik doğrulamasından sonra açılır.

** Eski kimliğe sahip olan müşterilerimizin cihazlarının NFC özelliğine bakılmaksızın, adreslerine gelecek kurye ile yapılacak kimlik doğrulamasından sonra hesapları açılır.

QR Kod ile MobilDeniz’i İndir

barcode

MobilDeniz uygulamasını cep telefonunuza indirmek için barkodu okutunuz.
Uygulamayı QR kod ile cep telefonuna indirebilmeniz için cep telefonunuzda QR Code Reader programının yüklü olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sıkça Sorulanlar

Müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme saatleri nelerdir?

7/24 Müşteri temsilcilerimizde görüşebilir müşteri olma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

DenizBank’ta açtığım hesabımı hemen kullanabilir miyim?

Telefonunuza SMS ile gelen geçici parolayla, MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı kanallarımız üzerinden, 7/24 hesabınızı görüntüleyebilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank müşterisi olduğumda hesaplarıma diğer kanallardan ulaşabilir miyim?

DenizBank’ta sahip olduğunuz tüm ürünlere ve hesaplarınıza MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, şubelerimiz ve 0850 222 0 800 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

NFC nedir?

NFC Yakın Alan İletişimi sağlayan, yeni çipli T.C. kimlik kartınızı, telefonunuzun yan tarafında bulunan, temas noktası alanında tutarak veya telefonunuzun arka kısmında belirli bir süre bekleterek okutmanızı sağlayan bir yakın temas özelliğidir. Bu özellik Android ve iOS işletim sistemi olan birçok cihazda aktif olarak bulunmaktadır.

iPhone telefonlarda, modeli iPhone 6 ve üstü, işletim sistemi ise iOS 13 olan cihazlarda NFC özelliği kullanılabilir durumdadır. Android telefonlarda ise Android Beam üzerinden NFC özelliğini kolayca kullanabilirsiniz.

NFC Taramada hata alıyorum, ne yapmalıyım?

NFC Tarama işleminde hata almanız durumunda 2. Denemeden sonra otomatik olarak müşteri temsilcisine bağlanma adımına geçeceksiniz, görüşme esnasında NFC taramayı müşteri temsilcimiz ile tekrar deneyebilir veya farklı bir kimlik doğrulama yöntemi olan başka bankadan para transfer işlemi ile işleminize devam edebilirsiniz.

Anında hesap açmak için şartlar neledir?

T.C. kimlik kartına sahip olmanız,

Akıllı telefonunuzda NFC özelliği bulunması,

Müşteri temsilcimizle görüntülü görüşme yapmak.

Yeni tip T.C. Kimlik Kartım yok hesap açılışı yapabilir miyim?

Eski kimliğe sahipseniz müşteri olma işlemlerinizi size en yakın şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Başka bankadan para transferi ile hesap açılış işlemlerini nasıl yapabilirim?

Görüntülü görüşme esnasında müşteri temsilcimizin sizinle paylaştığı veya görüşme sonunda MobilDeniz işlem sonuç ekranında görüntüleyebileceğiniz DenizBank’a ait TR630013400000000007610187 no.lu IBAN adresine, size ait başka banka hesabınızdan, 72 saat içerisinde, 1 TL transfer ederek hesap açılış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Para transfer işleminde Alıcı adı-soyadı alanı varsa, ilgili alana DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ yazılmalıdır. 72 saat içerisinde para trasnferi yapılmaması durumunda Başvuru işleminiz iptal edilecektir.