Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Önce Müşteri

DenizBank olarak müşterilerimizi dinlemek, talep, öneri ve şikayetlerinizi ele alıp çözümler getirmek; sunmuş olduğumuz tüm bankacılık hizmetlerinde üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak temel önceliğimizdir.

Bu önceliğimizin bir yansıması olarak memnuniyet sağlama yaklaşımımızı, "önce müşteri" temelinde şekillendirmekte ve müşterilerimiz için finansal değer yaratmanın yanı sıra, hizmette fark yaratmanın da gerekliliğine inanmaktayız.

Hizmette fark yaratmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini gerçek anlamda anlayabilmek için; müşterilerimizden gelen her bilgi, şikayet, talep ve öneriyi can kulağıyla dinliyoruz. Bu bilgileri, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunma yolunda bir armağan olarak kabul ediyor, iş yapış süreçlerimizi geliştirmenin önemli bir parçası ve Bankamızın kurumsal gelişimi için bir fırsat olarak görüyoruz.

Bu yaklaşım temelinde kalıcı müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyet gösteren “DenizBank Müşteri Memnuniyeti Bölümümüz” her bir müşteri bildirimini titizlikle ele alıyor ve gelen şikayetleri "memnuniyete" çevirecek bir çözüm odaklı yaklaşım ile değerlendirerek en geç 72 saat içerisinde alınacak aksiyonlar ile ilgili olarak müşterilerimize sözlü veya yazılı bildirimde bulunuyoruz.